Gebze Adem Yavuz Ortaokulu Öğrencilerini Ağırladık

Bugün okulumuzda çok özel misafirlerimizi ağırladık. Geleceklerine bu sene yön verecek olan Gebze Adem Yavuz Ortaokulu’nun 43 Öğrencisi ve Öğretmenleri okulumuzu tanımak amacıyla ziyaret ettiler.

Okul Müdürümüz Murat TAŞCI ve Rehber Öğretmenimiz Melike SUCU FİDAN eşliğinde gerçekleşen buluşma, tanıtım sunumumuz ardından misafir öğrencilerin sorularıyla devam etti.

Sonrasında okulumuzda öğrencilerimize sunduğumuz imkanları yerinde görme fırsatı bulan misafir öğrenciler, dersliklerimizi, atölyelerimizi, spor ve sosyal aktivite alanlarımızı gezdiler.

Müzik Öğretmenimiz Uğur KÖSE’nin gitar eşliğinde müzik dinletisi ve ziyaretçilerimize sunulan ikramlarımızla bu keyifli tanıtım buluşmasını gerçekleştirmenin mutluluğuyla okulumuzdan ayrıldılar.

Siz de okulumuzu daha yakından tanımak ve bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerimizden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Özel Adem Ceylan Final Teknik Koleji

Adem Ceylan Final Final Eğitim Kurumları Adem Ceylan Final Teknik Koleji Teknik Kolej Teknik Lise Lise Kolej Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Güzeller OSB Gebze