Okulumuzdaki ilk karne heyecanını hep birlikte yaşadık

Okulumuzda bu yıl başladığımız eğitim-öğretim döneminde, öğrencilerimize ilk karnelerini vermenin heyecanını ve mutluluğunu birlikte yaşadık. Karnelerini alan öğrencilerimiz okul lobisinde bir araya gelerek mutluluklarını birbirleriyle paylaştılar.

2019-2020 eğitim öğretim yılının geride bıraktığımız ilk dönemini değerlendirmek için Okul Müdürümüz Sn. Murat TAŞÇI kısa bir konuşma yaparak öğrencilerimize başarılı olmanın faktörlerini, yarıyıl tatilinde yapılması gerekenleri ve beklentilerini söylerken tüm özverisi ile çalışan öğretmenlerimize ve başarılı bir yarı dönem geçirdiğimiz için okulumuz öğrencilerine teşekkür etti. Daha sonra Onur Belgesi almayı hak eden öğrencilerimize sınıf öğretmenleri tarafından belgeleri takdim edildi.


Elbette bir insan üç beş rakamla ölçülemeyecek bir değerdir; ancak öğrencilerimizin bu karneleri emeklerinin biçilmiş bir karşılığıdır. İşte bu sayede kendilerini değerlendirecek, geleceklerini daha güzel bir şekilde inşa edecekler. Şunu da belirtmek gerekir ki notları ne olursa olsun öğrencilerimizin hepsi bizim için ayrı bir değerdir.

Şairin de dediği gibi;
Hoşça bak zâtına kim zübde-i alemsin sen
Merdüm-i dîde-i ekvân olan âdemsin sen
(Kendine iyi bak ki alemin özü sensin
Sen varlığın göz bebeği olan âdemsin)

 

Adem Ceylan Final Final Eğitim Kurumları Adem Ceylan Final Teknik Koleji Teknik Kolej Teknik Lise Lise Kolej Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Karne Karne Heyecanı