Kariyer Günlerimiz Başladı

Öğrencilerimizin kariyer gelişimini desteklemek, kişisel gelişimlerine destekçi olmak ve onların geleceklerine vizyon kazandırmak için Kariyer Günleri düzenlemeye başladık. Bu kapsamda ulusal ve uluslararası düzeyde kişiliği ve başarısıyla kendi kariyer öyküsünü oluşturmuş iş insanlarını davet edilerek öğrencilerimizin farkındalık seviyeleri arttırılması hedefliyoruz.

İlk konuğumuz Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı  ve okulumuzun kurucusu Sn. Adem Ceylan’dı. Yaklaşık 40 yıldır iş hayatında bulunan Ceylan çektiği sıkıntılardan başlayarak, ülkemize karşı hissettiği sorumlulukları, mesleki eğitimin önemini, kültür, sanat ve siyasete kadar uzanan geniş bir yelpazede kıymetli tecrübelerini ve bilgilerini değerli öğrencilerimizle paylaştı. Konuşma sonrasında öğrencilerimizin sorularını tüm samimiyetle cevaplandıran kurucumuz Sn. Ceylan,  okulumuzun kuruluş hikayesini de öğrencilerimize anlattı. 

Program sonunda Güzeller OSB Başkanı Ceylan’a söyleşisi için okul müdürümüz Sn. Murat Taşçı başta olmak üzere öğrenci meclis başkanı Demet Serra Şahin çiçek takdim ederek, bu güzel okulu kazandırmalarından dolayı da teşekkürlerini ilettiler.