Okulumuzda Kurum İçi Eğitimlere Başladık

Okulumuzda ilk ara tatilimizi verdik. Öğrencilerimiz güzel giden bu havalarda biraz dinlenme fırsatı bulurken bizlerde kurumsal gelişimimize katkı sağlayacak zümre çalışmaları ve seminerler ile eğitimcilerimize “Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi” programı düzenledik.

Konusunda uzman eğitimci Feryal Genç ile sürdürdüğümüz kurum içi eğitimimizde “Etkili İletişim İletişimde Pozitif Dil Geliştirme, Gizli İkna Teknikleri, Zıtlık Prensibi, Artan Ricalar Tekniği, Kayıptan Kaçınma Etkisi, İnsanları Tanıma Sanatı, Kişilik Renk Testi ve Analizi, Beden Dili, Beden Diliyle Güçlü İmaj Oluşturacak Jest ve Mimikler, Beden Dilinde Sık Yapılan Yanlışlar, NLP, Sorunları Fırsata Çevirme” gibi konularda eğitimler aldık.

“Nitelikli İnsan ve Güçlü Toplum” felsefesiyle kurduğumuz okulumuzda yaşam boyu öğrenme prensibini kurum kültürüne yansıtmamız bizim temel misyonumuzdur. Sadece öğrencilerimiz değil bizler de hayat boyu öğrenme perspektifinden hareketle iş yaşamının gerektirdiği beceri ve yetkinliklerin kazanılmasında örnek olacak bir eğitim kurumu olma yolunda ilerliyoruz.